Про программу «Велика родина»

«Велика Родина» - всеукраїнська громадська організація, яка почала свою діяльність в рамках загальнодержавної цільової програми «Здорова нація». Мета цієї програми – залучити представників України в усьому світі до загальної справи збереження здоров’я українського народу шляхом запобігання захворюваності .

ВГО «Велика Родина» започаткувала соціальну міжнародну програму «Велика Родина», одним з напрямків діяльності якої є надання комплексних професійних послуг з профілактики та оздоровлення населення.

Нашим досягненням є розробка індивідуального Паспорту здоров’я, який відображає загальний стан здоров’я організму. Паспорт здоров’я Ви можете отримати для себе, або Ваших рідних, що живуть в Україні, після проходження комплексного медичного обстеження. Вже сьогодні ми отримали вагомі результати нашої роботи. До провідних лікарень залучених у соціальній міжнародній програмі "Велика Родина" звертаються люди, які пройшли комплексне медичне обстеження, отримали Паспорт здоров’я з висновками та рекомендаціями лікарів, що дало їм змогу вчасно виявити зміни та приступити до лікування. Пацієнти висловили задоволення професійним рівнем послуг і перспективами покращення та зміцнення свого стану здоров’я.

Соціальна міжнародна програма "Велика Родина" підтримується національними та міжнародними благодійними фондами, фінансовими установами та страховими компаніями. Вона створена небайдужими людьми, професіоналами-медиками, які вивчають кращий світовий досвід у цій галузі. Найголовнішим завданням своєї роботи з представниками українського зарубіжжя, «Велика Родина» вважає необхідність привернути увагу та залучити суспільство до зміни ситуації в стані здоров’я українського народу та змінити сумну статистику:

сьогодні, середня тривалість життя громадян в Україні на 10-12 років менша, ніж у країнах ЄС, а передчасна смертність, особливо серед чоловіків працездатного віку, є вищою в 3-4 рази в основному за рахунок збільшення неінфекційних хронічних захворювань та онкопатології. Залишаються високими показники приросту захворюваності таких систем, як: кровообігу (+25,8%), сечостатевої системи (+21,2%), системи травлення (+20,1%), органів дихання (+8,2%), і розладів психіки (+3,6%).

За даними офіційної статистики Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, кожна третя дитина в Україні з’являється на світ з відхиленнями в стані здоров’я. Показник приросту захворюваності вроджених аномалій становить +15,5%. Протягом останніх 5 років, рівень захворюваності дітей віком до 14 років на злоякісні новоутворення тримається на рівні 16–17 випадків на 100 тис. дітей.

Результати проведених соціологічних досліджень стосовно стану здоров’я населення в Україні заслужено викликають цікавість у представників українського зарубіжжя, які мають родичів в Україні. Це призводить до виникнення соціально-психологічної напруги за стан їхнього здоров’я та, оскільки підкріплені негативною інформацією від рідних. Щоб уникнути тривог за здоров’я рідних необхідно вчасно попіклуватися про профілактичні заходи.

Тільки разом з Вами ми зможемо створити для Вас і Ваших близьких в Україні умови запобігання захворюванням та зберегти найдорожче!


Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'style.php' (include_path='.:/usr/local/php5_3/lib/php') in /home/content/10/10156810/html/bitrix/footer.php on line 5