Комплексне медичне обстеження

Комплексне медичне обстеження відбувається виключно на базах лікувально-профілактичних закладів з оновленою матеріально-технічною базою, на сучасному медичному обладнанні, де на Вас та Ваших рідних чекають висококваліфіковані спеціалісти та професійний менеджмент.

Повний медичний огляд (диспансеризація) включає консультації висококваліфікованих фахівців необхідних спеціальностей, проведення інструментальних досліджень та оцінку результатів аналізів. Кожен із лікарів є визнаним фахівцем своєї галузі в Україні. Огляд завершується наданням повного медичного висновку про стан здоров’я Ваших близьких з детальними рекомендаціями.

Повний комплекс результатів обстежень з висновками фахівців складає «Паспорт Здоров’я», який відповідає міжнародним стандартам та може бути прийнятим у будь-якій лікарні України та за її межами. Ви також, за бажанням, зможете отримати його на нашому сайті в Особистому кабінеті для ознайомлення із власним станом здоров’я або Ваших близьких, та поетапного контролю за результатами лікування. Ми ретельно захищаємо всю приватну інформацію за допомогою найсучаснішого програмного забезпечення та багаторівневого кодування особистих даних всіх наших пацієнтів.

Як практично можна взяти участь у міжнародній програмі «Велика Родина»?

· Зареєструйтесь на сайті або зателефонуйте до «Великої Родини» в Україні, або США, де ви отримаєте консультативні поради щодо проблем, які існують у Ваших рідних, та можливостей їх вирішення.

· Придбайте ваучер на комплексне медичне обстеження.

· Після проведення повного медичного обстеження отримайте «Паспорт Здоров’я» з висновками та рекомендаціями висококваліфікованих лікарів.

Здійснюючи регулярний медичний огляд, що допоможе Вашим близьким бути здоровими і щасливими, на радість Вам!


Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'style.php' (include_path='.:/usr/local/php5_3/lib/php') in /home/content/10/10156810/html/bitrix/footer.php on line 5