Untitled Document Untitled Document Untitled Document
13 Лют

Медики лікарні Мечникова підводять підсумки роботи у 2011 році

Медики лікарні Мечникова підводять підсумки роботи у 2011 році
В Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені І.І.Мечникова пройшла медична рада, на якій медики підбили підсумки роботи за 2011 рік та намітили перспективи на поточний рік.

Очолили роботу медичної ради заступник голови Дніпропетровської облради Володимир ПАВЛОВ, голова комісії з охорони здоров'я облради Сергій ОРЛОВ, начальник Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації Валентина ГІНЗБУРГ, головний лікар лікарні Сергій РИЖЕНКО.

У 2011 році в ОКЛ ім. Мечникова проліковано 37276 пацієнтів, що на 1399 чол. більше, ніж у 2010 р. За цей період лікарі провели 16633 операції (на 1355 операції більше порівняно з показниками 2010 р.).

"Фахівці нашої лікарні використовують сучасні малотравматичні оперативні втручання та новітні консервативні методики, які дозволили значно покращити результати лікування, знизити післяопераційну смертність, відсоток ускладнень і скоротити час перебування пацієнта в лікарні.

Завдяки сучасним підходам і технологіям 84% новонароджених з низькою масою тіла виживають, цей показник вище середнього по Україні", - розповів Сергій РИЖЕНКО.

Лікарня Мечникова першою в Україні впровадила багатопрофільну довгострокову програму "Лікарня без болю". Її мета - позбавити пацієнтів від болю, страху та дискомфорту на всіх етапах діагностики та лікування.

Освоєно сучасні методи знеболювання з використанням газових анестетиків останнього покоління.

Дніпропетровська обласна лікарня продовжує впроваджувати передові IT-технології. Завдяки системі електронної черги, попереднього запису на прийом через Інтернет і іншим прогресивним нововведенням, в обласній консультативній поліклініці вдалося скоротити черги і прийняти на 31 тис. пацієнтів більше.

"Ми робимо все, щоб наші пацієнти могли отримати якісні та швидкі консультації, а лікарі прийняти більше людей. А створена мобільна версія нового сайту лікарні та представництва в соціальних мережах, дозволяють жителям України та регіону швидко дізнатися необхідну інформацію про медустанову і задати питання лікарям", - зазначив головний лікар.

Активну роль у розвитку та роботі обласної лікарні відіграє мечніковський молодіжний рух, створений за ініціативою молодих лікарів. Його учасники щомісяця проводять повноцінний поліклінічний прийом в будинках інвалідів, профілакторіях для воїнів-інтернаціоналістів.

За словами Сергія РИЖЕНКА, мета такої роботи - зробити якісне медичне обслуговування доступним для кожного жителя регіону незалежно від місця проживання.

Серед планів на 2012 рік лікарні ім. Мечникова:

- установка сучасного магнітно-резонсного томографа, який дозволить максимально точно провести діагностику організму людини;

- придбання ангіографа, який розширить спектр ендоваскулярних операцій, які виконуються в лікарні

"Наше прагнення зробити обласну лікарню Мечникова кращою в Україні активно підтримує керівництво області. На придбання магнітно-резонансного томографа та ангіографічної комплексу з обласного бюджету виділено необхідні кошти. Установка цього обладнання значно підвищить якість діагностики та лікування наших пацієнтів", - прокоментував Сергій РИЖЕНКО.

mechnikova.com

ВКонтакт Facebook Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru


До переліку новин

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'style.php' (include_path='.:/usr/local/php5_3/lib/php') in /home/content/10/10156810/html/bitrix/footer.php on line 5