Untitled Document Untitled Document Untitled Document
24 Січ

Пологове відділення Мукачівської ЦРЛ отримало диплом ВООЗ/ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини»

Пологове відділення Мукачівської ЦРЛ отримало диплом ВООЗ/ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини»
Сьогодні у пологовому відділенні Мукачівської ЦРЛ обласний акушер-гінеколог Ірина ПАЦКАНЬ виконала приємну місію - урочисто вручила медичному персоналу відділення диплом ВООЗ/ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини».
Як зазначив заступник головного лікаря по рододопомозі, материнству та дитинству Мукачівської ЦРЛ Ярослав ЛУП'ЯК, це високе визнання є заслугою всього колективу: починаючи з жіночої консультації, гінекологічного та пологового відділень, керівників структурних підрозділів і закінчуючи всіма небайдужими людьми, які долучились до покращення умов перебування породіль та немовлят. «Наше відділення розраховано на 80 ліжок. За дев'ять місяців цього року проведено понад 2 тисячі пологів. У відділенні – сім прекрасних сімейних залів, де створена затишна сімейна атмосфера», - поділився Ярослав Михайлович.
Обласний акушер-гінеколог Ірина ПАЦКАНЬ відзначила, що в Закарпатській області статус «Лікарні, доброзичливої до дитини» мають шість медичних закладів. Це - Ужгородський міський перинатальний центр, Ужгородська міська дитяча лікарня, пологові відділення Іршавської та Хустської районних лікарень, Обласна дитяча лікарня та пологове відділення Мукачівської ЦРЛ. Причому, вперше акредитацію на цей сертифікат, пологове відділення Мукачівської ЦРЛ пройшло ще у 2007 році і тепер фактично підтвердило цей статус.
Одними з основних вимог для отримання престижного сертифікату ВООЗ/ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини» є цілий перелік кроків підготовки сімейної пари до пологів, починаючи від школи відповідального батьківства та дотримання температурного режиму, і закінчуючи психологічною підготовкою та партнерськими пологами. Однією з ключових складових є виключно грудне вигодовування та створення сучасних європейських умов спільного перебування матері та дитини. Також Ірина ПАЦКАНЬ повідомила, що в області створений регіональний організаційно-методичний моніторинговий центр, який займатиметься навчанням медперсоналу сучасним перинатальним технологіям та впроваджувати ініціативи ВООЗ/ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини» серед інших медичних закладів області.
ВКонтакт Facebook Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru


До переліку новин

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'style.php' (include_path='.:/usr/local/php5_3/lib/php') in /home/content/10/10156810/html/bitrix/footer.php on line 5