Untitled Document Untitled Document Untitled Document
20 Лют

Вагітним потрібно вдвічі більше йоду

Вагітним потрібно вдвічі більше йоду
  Київ, Луцьк, Львів і Тернопіль, як і прилеглі до цих міст території, вважаються географічної зоною йододефіциту. А між тим недолік йоду в організмі людини може сприяти виникненню серйозних захворювань щитовидної залози. Адже йод необхідний щитовидній залозі для нормального функціонування. Дітям і підліткам нестача йоду загрожує затримкою фізичного розвитку. А у людей різного віку нестача йоду може спричинити зниження інтелекту і формування зобу (збільшення щитовидної залози або освіту в ній вузлів).
Проте найбільший ризик розвитку йододефіцитних захворювань піддаються вагітні та жінки-годувальниці. У них потреба в цьому елементі набагато вища, ніж у звичайних людей, адже він витрачається на два організми. Брак цього мікроелементу у майбутніх матерів, як і порушення функції щитовидної залози призводить до спонтанних викиднів, мертвонародження і навіть до незворотних порушень головного мозку плоду. Весь йод, що надходить в організм матері, витрачається на синтез гормонів щитовидної залози у плода. Ці гормони в свою чергу відповідають за формування у дитини центральної нервової системи, скелета, а так само для забезпечення виробництва білка практично в будь-якій клітці.
ВКонтакт Facebook Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru


До переліку новин

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'style.php' (include_path='.:/usr/local/php5_3/lib/php') in /home/content/10/10156810/html/bitrix/footer.php on line 5