задати питання Запитання та відповіді

 • Моя родина практично здорова, захворювання трапляються досить рідко - навіщо нам медичне обстеження?

  Статистика Міністерства Охорони Здоров’я України доводить, що за фразою «Я здоровий!» часто криється необізнаність. Важливо пам’ятати, що далеко не всі захворювання виявляють свої ознаки одразу – дуже багато людей дізнаються про хворобу, коли вона починає знищувати їх життя. Нажаль, українці йдуть до лікаря не с метою профілактики аби не захворіти, а тільки тоді, коли вже проблема очевидна, та лікування необхідне. Своєчасне медичне обстеження дозволить Вам виявити та провести лікування захворювань на ранніх етапах, або взагалі запобігти їх появі.
  Вверх

 • Дітей в школі по кілька разів на рік оглядають лікарі, навіщо потрібне ще одне обстеження?

  В Україні, якість безоплатних медичних послуг часто тягне за собою негативні наслідки - вражаючі інциденти із випадками дитячої смертності в школах, за останні роки, є доказом цьому твердженню. Медичний огляд, гарантований ваучером, пропонує Вам дізнатись про стан здоров’я дитини, запобігти можливим захворюванням протягом року, а також отримати цінні рекомендації, важливі для розвитку і життя саме Вашої дитини. Адже, ви ніколи не бачили на свої очі документу, що підтверджує якість проведення обстеження в школі, а наш «Паспорт Здоров’я» ви можете зберігати на комп’ютері чи роздрукувати із всіма рекомендаціями профільних лікарів та клінічними обстеженнями.
  Вверх

 • Чим відрізняється медичне обстеження в Україні від такої ж самої послуги за кордоном?

  Медичне обстеження за кордоном у багато разів дорожче, і не відповідає медичному стандарту в Україні, що суттєво ускладнює лікування вітчизняними лікарями. Запропонований ваучер дозволяє Вам і Вашим рідним отримати високоякісне медичне обстеження за оптимальну ціну.
  Вверх

 • Чи можу я придбати ваучер в Україні?

  Так. Контактні дані представників «міжнародної програми "Велика Родина" в Україні Ви можете знайти в розділі Контакти.
  Вверх

 • Я надсилаю гроші своїй родині, їх вистачає на підтримку здоров’я, навіщо мені цей ваучер на комплексне медичне обстеження?

  Найперше, на що Вам варто звернути увагу – це вартість всіх запропонованих послуг, при відповідній високій якості надання медичної допомоги. Відвідуючи профільних лікарів індивідуально, Ви не розумієте загального стану здоров’я родича, проте, вартість кожного візиту суттєва. Тільки великий сімейний бюджет дозволяє здійснювати індивідуальні візити до різних спеціалістів по декілька разів. Ви ніколи не бачите результатів походів родичів до лікаря і не контролюєте якість цих візитів, із нашим «Паспортом здоров’я» ви не тільки на кожному етапі бачите результати обстеження, які можете роздрукувати, та показати будь-якому лікарю тут,але і безпосередньо за допомогою сайту можете задати запитання нашим лікарям.
  Вверх

 • Які гарантії, що моя родина отримає все, що передбачає ваучер?

  Гарантією є підписання договору, в якому зазначені обов’язки обох сторін. Про юридичні аспекти ваучеру ви можете дізнатись у наших спеціалістів із права та юриспруденції. Ми гарантуємо вам повернення коштів протягом 30 днів із дати придбання, якщо ви/ваш родич не скористались послугами.
  Вверх

 • Ми живемо в маленькому місті, як мої діти дістануться до Ваших лікарів?

  ВГО «Велика родина» організує повний професійний супровід ваших родичів до лікувально-профілактичного закладу, під час проходженні медичних обстежень, а також повернення додому.
  Вверх

 • В мене є донька 3-х років, чи потрібний їй у цьому віці такий медичний огляд?

  Першочергово потрібний. Ваша дитина зараз активно розвивається, її організм росте і змінюється. Ви маєте обов'язково знати все про стан її здоров’я, щоб забезпечити правильний розвиток організму.
  Вверх

 • Що включає в себе комплексне медичне обстеження?

  Комплексне медичне обстеження включає в себе: огляд лікарів різних профілів, додаткові інструментальні методи обстеження та лабораторні аналізи, які по результатах обстеження викладаються в Паспорті здоров’я дитини, або Паспорті здоров’я дорослого, доступ до якого ви отримуєте із дозволу вашого родича.


  Вверх

 • Моїй родині щорічно надається право державного медогляду, чим відрізняється Ваш Паспорт здоров’я від державного медогляду?

  Державний медогляд передбачає значно менший обсяг медичних оглядів та лабораторних обстежень, не гарантує наявності необхідного обладнання та спеціалістів, що обумовлено недостатнім фінансуванням галузі охорони здоров’я в Україні. Ваучер «Велика Родина» забезпечує проведення медичного обстеження висококваліфікованими спеціалістами за допомогою новітнього сучасного обладнання і забезпечує виконання провідної мети: надати вичерпну інформацію про стан здоров’я пацієнта з рекомендаціями щодо профілактичних та лікувальних дій.
  Вверх

 • Моя дружина часто скаржиться мені на українських лікарів. Які ваші гарантії?

  Гарантією є бездоганна репутація лікарів і медичних установ, з якими проект «Велика Родина» співпрацює в Україні. Проте за вимогою пацієнта ми маємо можливість запропонувати альтернативну кандидатуру лікаря. На нашому сайті ви завжди відкрито можете ознайомитись із лікарями, що підтримують проект та задати їм питання в інтерактивному режимі.
  Вверх

 • Якщо я, придбаю у Вас ваучер, а мої старі батьки скажуть, що він їм непотрібний, що мені робити?

  Батьки доволі часто забувають те, що їхнє здорове життя – це щастя для дітей, а коли батьки хворіють, діти страждають. Ви маєте переконати своїх батьків у тому , що прагнете подарувати їм довге і щасливе життя, адже саме такий підхід властивий сім’ї, яку ми називаємо люблячою родиною.
  Вверх

 • А якщо результати огляду покажуть, що у мене є якась хвороба, що мені робити далі?

  При виявленні змін у стані Вашого здоров'я ми запропонуємо Вам лікування виявленої хвороби в одній з кращих клінік України, наші спеціалісти розроблять для вас детальний план та нададуть всі необхідні рекомендації що до подальшого лікування, а вибір завжди залишається за вами.
  Вверх


Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'style.php' (include_path='.:/usr/local/php5_3/lib/php') in /home/content/10/10156810/html/bitrix/footer.php on line 5