Здоров'я України

 • Міністр наголосив на важливості підготовки медиків

  1 Лют
  Міністр наголосив на важливості підготовки медиків

  "Відкриваючи сучасні перинатальні центри, ми розуміємо, що це не лише будівля, високовартісне обладнання, а, у першу чергу, висококваліфікований, підготовлений медичний персонал, який володіє сучасними методами діагностики та лікування, а також чітко розуміє необхідність змін в наданні медичної допомоги матерям та дітям", - зазначив міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко. Про це УНН повідомили у прес-службі МОЗ.
 • Хто захистить права дитини в Україні?

  31 Січ
  Хто захистить права дитини в Україні?

  В Україні потрібно провести низку реформ, спрямованих на покращення захисту прав дитини, йдеться зокрема про роботу з сім`ями, які перебувають у складних життєвих обставинах; соціальний супровід родин; процедуру позбавлення батьківських прав; роботу з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.
 • Нацпроект "Нове життя" дозволить знизити рівень материнської та дитячої смертності - Р.Моісеєнко

  30 Січ
  Нацпроект "Нове життя" дозволить знизити рівень материнської та дитячої смертності - Р.Моісеєнко

  "Завдячуючи Національному проекту "Нове життя - нова якість охорони материнства і дитинства", який курується особисто Президентом України, ми маємо можливість уже найближчим часом розпочати відкриття мережі сучасних перинатальних центрів, що надаватимуть повний спектр допомоги вагітним жінкам та новонародженим: консультації, ведення вагітності, пологи, лікування у разі ускладнень та реабілітація.
 • Причини смертності дітей до 1 року життя

  27 Січ
  Причини смертності дітей до 1 року життя

  Серед основних причин малюкової смертності – передчасні пологи, розлади дихання та вроджені вади розвитку. Про це під час прес-конференції в медіа-холі УНН повідомила головний спеціаліст МОЗ зі спеціальності "Неонатологія" Єлизавета Шунько.

 • "Я хотів би розвінчати головний міф, що у нас погані лікарі!" - Олександр Аніщенко

  26 Січ
  "Я хотів би розвінчати головний міф, що у нас погані лікарі!" - Олександр Аніщенко

  "Погоджуюсь, наші медики - не кращі, але й далеко не гірші за своїх колег за кордоном. Але вони змушені працювати у тих умовах, які створила для них держава. І роблять це справді професійно, за що ми повинні їх поважати, " - зауважив в інтерв'ю агентству "Укрінформ" Міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко.
 • Українці продовжують вимирати
 • "Перинатальні центри допоможуть знизити материнську та дитячу смертність", - В'ячеслав Камінський

  25 Січ
  "Перинатальні центри допоможуть знизити материнську та дитячу смертність", - В'ячеслав Камінський

  "У нашій країні минулого року стартував Національний проект "Нове життя - нова якість охорони материнства і дитинства", що передбачає відкриття регіональної мережі перинатальних центрів і реорганізацію системи надання медичної допомоги вагітним і новонародженим" - повідомив в ексклюзивному інтерв'ю ІА УНН головний акушер-гінеколог МОЗ України В'ячеслав Камінський.
 • Дніпропетровщина відзвітувала про результати упровадження медичної реформи

  24 Січ
  Дніпропетровщина відзвітувала про результати упровадження медичної реформи

  У рамках реалізації Проекту модернізації системи охорони здоров'я у Дніпропетровській області як пілотному регіоні були виділені пріоритетні напрямки реформування галузі — розвиток закладів первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) та екстреної медичної допомоги
 • В Україні хочуть створити службу розслідувань виникнення інфекційних захворювань
 • Близько 400 тис. українців щороку помирає через серцево-судинні захворювання


Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'style.php' (include_path='.:/usr/local/php5_3/lib/php') in /home/content/10/10156810/html/bitrix/footer.php on line 5