1 Лют

Міністр наголосив на важливості підготовки медиків

Міністр наголосив на важливості підготовки медиків

"Відкриваючи сучасні перинатальні центри, ми розуміємо, що це не лише будівля, високовартісне обладнання, а, у першу чергу, висококваліфікований, підготовлений медичний персонал, який володіє сучасними методами діагностики та лікування, а також чітко розуміє необхідність змін в наданні медичної допомоги матерям та дітям", - зазначив міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко. Про це УНН повідомили у прес-службі МОЗ.

Глава Міністерства охорони здоров'я підкреслив, що підготовка професійних медичних та управлінських кадрів для роботи у перинатальних центрах, налагодження контактів з кращими світовими фахівцями, моніторинг впровадження сучасних методів діагностики та лікування є першочерговим завданням Міністерства охорони здоров’я, територіальних органів охорони здоров’я, а також професійних Асоціацій. Протягом 2011 року для роботи у перинатальних центрах підготовлені 1199 медичних спеціалістів. Серед них 636 лікарів та 563 особи середнього персоналу. І ця робота продовжується.

"Для нас важливо підготувати також кваліфікованих менеджерів для роботи у перинатальних центрах. Сьогодні за 18-місячною програмою вже готується 9 керівників таких закладів", - повідомив Олександр Аніщенко.

"Реалізація даного проекту дозволить раціонально використовувати кадрові та матеріальні ресурси, а отже, досягти підвищення якості та доступності надання медичної допомоги матерям та дітям", - відзначив міністр охорони здоров'я.

УНН


ВКонтакт Facebook Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru
До переліку новин


Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'style.php' (include_path='.:/usr/local/php5_3/lib/php') in /home/content/10/10156810/html/bitrix/footer.php on line 5