5 Квіт

МОЗ проінспектувало підготовку закладів охорони здоров'я до ЄВРО

МОЗ проінспектувало підготовку закладів охорони здоров'я до ЄВРО

Міністерство охорони здоров'я перевірило стан підготовки закладів охорони здоров'я до чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Про це УНН повідомили в прес-службі МОЗ.

На виконання доручення віце-прем'єр-міністра України - міністра охорони здоров'я України Раїси Богатирьової (наказ МОЗ України від 16.03.2012 № 48-Адм) в період з 21 по 23 березня комісія МОЗ України у складі директора Департаменту лікувально-профілактичної допомоги Миколи Хобзея, головного позаштатного спеціаліста МОЗ України із спеціальності "Медицина невідкладних станів", головного лікаря Київської міської станції швидкої медичної допомоги Анатолія Вершигори, головного спеціаліста відділу екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Департаменту лікувально-профілактичної допомоги Андрія Гаврилюка ознайомилась з роботою закладів охорони здоров'я Житомирської, Рівненської, Волинської та Львівської областей визначених для надання медичної допомоги під час проведення заходів чемпіонату Європи 2012 року з футболу, переміщення учасників, гостей і вболівальників чемпіонату автомобільними шляхами міжнародного сполучення.


Комісією МОЗ України перевірено стан готовності закладів охорони здоров'я міста Львова та області до медичного забезпечення в офіційних місцях проведення чемпіонату, а також готовність служб стадіону "Арена-Львів" до забезпечення надання невідкладної медичної допомоги під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Спільно з Головним управлінням охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації та Львівського національного медичного університету iм. Данила Галицького опрацьовані питання залучення студентів та волонтерів зі знанням іноземних мов до складу медичних патрулів на стадіоні, у фан-зоні, у диспетчерських станціях швидкої медичної допомоги, у приймальних відділеннях лікарень тощо.

Джерело


ВКонтакт Facebook Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru
До переліку новин


Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'style.php' (include_path='.:/usr/local/php5_3/lib/php') in /home/content/10/10156810/html/bitrix/footer.php on line 5