Наші новини та події

 • Міфи про воду або серйозно про несерйозне
 • Усесвітній день боротьби з раком

  4 Лютого
  Усесвітній день боротьби з раком

  4 лютого увесь світ відзначає Всесвітній день боротьби з раком. У 2012 році День пройде під гаслом «Together it is possible» (Разом можливо побороти рак), щоб об’єднати усі зусилля громадськості для зменшення смертності від раку та інших онкологічних захворювань до 25 % до 2025 року.
 • 6 занять, які врятують здоров'я

  3 Лютого
  6 занять, які врятують здоров'я

  Жінка в сьогоднішньому світі вимушена вирішувати десятки проблем, на неї покладена велика відповідальність - як на роботі, так і за її межами. І, як показують дослідження, якщо у неї немає хобі, то вона піддається набагато більшому стресу і ризикує підірвати своє здоров`я. Які ж прості і недорогі хобі найбільш ефективні для відновлення душевних і фізичних сил?
 • Причини болю в колінах

  3 Лютого
  Причини болю в колінах

  Болі в колінах – дуже поширена проблема серед жінок середнього і старшого віку. Основні передумови до розвитку цієї проблеми – надмірна вага, травми і артрит.
 • Альона Вінницька обстежилася у мамолога і закликає до цього інших
 • В Україні кожна друга дитина до року неправильно харчується
 • В Україні щодня курять дві третини чоловіків
 • Що пити, щоб зігрітись?

  1 Лютого
  Що пити, щоб зігрітись?

  Щоб зігрітися під час морозу, перед виходом на вулицю потрібно випити зігрівальний напій. Кращі зігрівальні напої під час морозу. Без алкоголю!
 • Вакцинація захищає і від раку

  31 Січня
  Вакцинація захищає і від раку

  Вакцинація – це не лише захист від інфекційного захворювання, а й від ракових захворювань. Про це сьогодні під час прес-конференції в медіа-холі УНН сказав доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти Федір Лапій.
 • Медики радять тепло одягатися та не виходити на вулицю голодними, аби уникнути обмороження

  31 Січня
  Медики радять тепло одягатися та не виходити на вулицю голодними, аби уникнути обмороження

  У зв'язку з суттєвим зниженням добової температури, можливе почастішання випадків переохолодження та обмороження. Головне управління охорони здоров'я закликає киян та гостей столиці дотримуватися основних правил поведінки, які дозволять уникнути шкідливого впливу низьких температур на організм.

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'style.php' (include_path='.:/usr/local/php5_3/lib/php') in /home/content/10/10156810/html/bitrix/footer.php on line 5