Наші новини та події

 • Щастя людей – у коханні

  20 Лютого
  Щастя людей – у коханні

  Майже дві третини чоловіків і жінок вважають, що їхні кохані - основне джерело щастя в їхньому житті.
 • Лікарі створили препарат, що стирає погані спогади

  17 Лютого
  Лікарі створили препарат, що стирає погані спогади

  Фахівці з Канади створили медикаментозний препарат, вибірково коригуючий спогади людини. Розроблений вченими засіб дозволяє скоротити і навіть зовсім стерти негативні моменти в пам'яті, передають іноземні ЗМІ.
 • Сміх послаблює біль

  17 Лютого
  Сміх послаблює біль

  Добрий жарт здатен допомогти у боротьбі з больовим синдромом, вважають Співробітники Університету Оксфорда. Під час сміху в організмі виробляються особливі хімічні сполуки, які є природним анальгетиком, повідомляють іноземні ЗМІ.
 • Метеозалежність причини виникнення і лікування

  16 Лютого
  Метеозалежність причини виникнення і лікування

  Мінливість погоди часто призводить до того, що у деяких людей спостерігаються зміни в артеріальному тиску (підвищення або зниження), починає боліти голова, «ломити» суглоби, підвищується стомлюваність, з’являється слабкість та інші симптоми, які негативно відбиваються на стані здоров’я. Таке реагування організму на зміни погоди носить назву метеозалежність, якої, за результатами досліджень, страждає від 40 до 80% населення.
 • Способи збереження зору людини

  16 Лютого
  Способи збереження зору людини

  За статистикою Всесвітньої організації охорони здоров’я, сьогодні на нашій планеті живе близько 37 мільйонів сліпих людей, ще 124 000 000 страждають від поганого зору. Фахівці прогнозують, що якщо не прийняти термінових заходів, то вже в 2020 році число сліпих зросте вдвічі, досягнувши 75 мільйонів.
 • В Україні серед раку у дітей лідирують лейкемія і лейкома

  15 Лютого
  В Україні серед раку у дітей лідирують лейкемія і лейкома

  Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомила сьогодні завідуюча відділенням онкогематології Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" МОЗ України Наталія КУБАЛЯ на прес-конференції, присвяченій Міжнародному дню боротьби з дитячим раком.
 • Як правильно вживати мед?

  15 Лютого
  Як правильно вживати мед?

  По-перше, надмірна кількість меду може негативно позначитися на стані нервової системи людини. Для дорослої людини нормою вважається 150 грам в день, для дітей варто цю дозу зменшити в три рази.
 • 5 псевдо корисних звичок від британських учених
 • Лікарі назвали 14 лютого днем серцевих нападів

  14 Лютого
  Лікарі назвали 14 лютого днем серцевих нападів

  Іноземні кардіологи очікують, що 14 лютого різко зросте число пацієнтів зі скаргами на болі в серці. В цей день у багатьох країнах світу відзначається День Святого Валентина, і люди, яким не пощастило в коханні, знаходяться на піку страждань через "розбите серце", повідомляють іноземні ЗМІ.
 • Вправи для покращення зору при короткозорості

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'style.php' (include_path='.:/usr/local/php5_3/lib/php') in /home/content/10/10156810/html/bitrix/footer.php on line 5