Наші новини та події

 • Свербіж при вітрянці

  27 Лютого
  Свербіж при вітрянці

  Свербіж при вітрянці доставляє сильний дискомфорт, до того ж висип категорично не можна розчісувати, інакше хворий може занести інфекцію у ранку, що в майбутньому призведе до рубців.
 • Картоплю-фрі знешкодили норвезькі вчені
 • Українцям допоможуть кинути курити
 • Вода піднімає настрій - лікарі

  23 Лютого
  Вода піднімає настрій - лікарі

  Лікарі США встановили, що незначне зневоднення погіршує здатність людини виконувати фізичну і розумову роботу і негативно впливає на тонус його організму, приводячи, зокрема, до стійкого погіршення настрою. При цьому жінки більш чутливі до зневоднення, ніж чоловіки, повідомляють іноземні ЗМІ.
 • Українські вчені розробили унікальний метод лікування косоокості
 • Вітамін С допомагає знищувати ракові пухлини - лікарі
 • Щоденний догляд зубів запобігає менінгіт - лікарі

  22 Лютого
  Щоденний догляд зубів запобігає менінгіт - лікарі

  Вчені з Швейцарії виявили новий небезпечний мікроорганізм Streptococcus tigurinus, що мешкає в порожнині рота таздатний викликати хвороби гірші за карієс. Підвищена концентрацію нових мікроорганізмів спостерігається в крові людей, що страждають такими серйозними захворюваннями як ендокардит, спонділодісціт і , менінгіт, повідомляють іноземні ЗМІ.
 • Підліткове пияцтво в Україні

  21 Лютого
  Підліткове пияцтво в Україні

  Київ – Чверть алкоголіків в Україні – молодь. І це лише за офіційною статистикою. Крім того, більшість підлітків зізнаються, що вживали слабоалкогольні напої ще до повноліття. А кожен п’ятий випиває майже щодня. Найпопулярнішим алкогольним напоєм серед підлітків є пиво, вживання його за останні 4 роки зросло удвічі, констатують фахівці.
 • Піст раз в тиждень продовжує життя

  21 Лютого
  Піст раз в тиждень продовжує життя

  Піст протягом одного дня тижня може продовжити життя, так вважають вчені з Національного інституту з проблем старіння в Балтіморі, США. Крім того така дієта захищає мозок.
 • У столичному метро закрили аптечні кіоски

  20 Лютого
  У столичному метро закрили аптечні кіоски

  14 лютого 2012 року інспектори Державної служби України з лікарських засобів провели позапланову перевірку кількох аптечних кіосків, що розташовані у вестибюлі та переходах метрополітену м. Києва. Про це УНН повідомили у прес-службі Державної служби України з лікарських засобів.

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'style.php' (include_path='.:/usr/local/php5_3/lib/php') in /home/content/10/10156810/html/bitrix/footer.php on line 5