Наші новини та події

 • Хвороби серця: народна медицина

  12 Березня
  Хвороби серця: народна медицина

  Хвороби серця є найпоширенішими недугами, як на сучасному світі, так і впродовж століть. З давніх часів люди помітили дивні властивості деяких рослин лікувати хвороби серця і судин.
 • Властивості часнику та його користь

  9 Березня
  Властивості часнику та його користь

  Часник з давніх часів відомий своїми цілющими властивостями. Однак дослідження на тему користі цього овоча проводяться до сих пір. Які нові властивості часнику були відкриті останнім часом?
 • Як обійтися в квартирі без кондиціонера

  8 Березня
  Як обійтися в квартирі без кондиціонера

  Ми часто чуємо про негативний вплив кондиціонера на здоров'я людини. І хоча в сучасному світі досить складно обійтися без цього корисного приладу особливо в широтах наближених до екватора, все ж від надмірного використання кондиціонерів може постраждати не тільки наше здоров'я, але й глобальна екологічна обстановка.
 • Користь кардамону для тіла, розуму і духу

  7 Березня
  Користь кардамону для тіла, розуму і духу

  Найбільшу популярність кардамонпридбав в Індії і Шрі-Ланці, звідти він і прийшов і до нас як кулінарна спеція. Тепер його легко зустріти на будь-якій кухні, ці насіння чагарнику мають спектр не тільки смакових, але і оздоровчих якостей, саме тому ним прийнято лікувати цілий список недуг.
 • Вчені знайшли спосіб як перемогти лінощі

  6 Березня
  Вчені знайшли спосіб як перемогти лінощі

  Більшість людей думають, що для ведення активного способу життя їм не вистачає рішучості. Але вченими з Університету Макмастер було виявлено, що справа тут в ключових генах.
 • Чому тріскається шкіра на пальцях рук?

  5 Березня
  Чому тріскається шкіра на пальцях рук?

  Практично всі проблеми і захворювання шкіри рук, з якими ми стикаємося в повсякденному житті, будь то почервоніння, лущення аботріскається шкіра на пальцях рук, пов'язані тісним чином з авітамінозом і зневажливим ставленням до догляду за шкірним покривом.
 • Весняні дієти небезпечні для здоров'я

  2 Березня
  Весняні дієти небезпечні для здоров'я

  Вікторія Закревська - київський дієтолог вважає: Весняні дієти небезпечні для здоров'я. "Продукти харчування повинні приносити радість і задоволення, зміцнювати і лікувати організм, а не діяти на нього руйнівно.
 • Причина старіння - порушення функцій організму

  1 Березня
  Причина старіння - порушення функцій організму

  Радянський геронтолог В. В. Фролькіс запропонував адаптаційно-регуляторну теорію старіння. Суть її полягає в тому, що разом із старінням - йде процес, направлений на стабілізацію життєздатності організму. Цей процес отримав назву «вітаукт» (у перекладі з латинського «віта» - життя, «ауктум» - збільшувати).
 • Морозиво - наркотик як алкоголь

  29 Лютого
  Морозиво - наркотик як алкоголь

  Морозиво відноситься до висококалорійних продуктів харчування, що впливають на мозок аналогічно впливу наркотиків, так вважають вчені з Дослідницького інституту Oregon.
 • Ехінацея для дітей. Корисна і незамінна

  28 Лютого
  Ехінацея для дітей. Корисна і незамінна

  Багато вважають, що ехінацея для дітейпросто незамінна річ.
  Але чи дійсно це так, в чому полягають корисні властивості ехінацеї і як її вживати? На ці питання ми і спробуємо відповісти.

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'style.php' (include_path='.:/usr/local/php5_3/lib/php') in /home/content/10/10156810/html/bitrix/footer.php on line 5