Наші новини та події

 • Ізраїльські лікарі знайшли в жіночому організмі "гени молодості"
 • Носіння тісного одягу може спричинити рак стравоходу - лікарі
 • 7 продуктів для очищення печінки

  10 Квітня
  7 продуктів для очищення печінки

  Достатньо просто включити в денний раціон кілька видів продуктів - і функція самоочищення вашої печінки запрацює нормально. Важливо також спостерігати за тим, що ви їсте - намагатися виключати смажені страви, а також синтетичні продукти і напівфабрикати.
 • Вчені: анестезія порушує сприйняття часу

  10 Квітня
  Вчені: анестезія порушує сприйняття часу

  Група біологів з Університету Окленда (Нова Зеландія) прийшла до висновку, що загальна анестезія може збивати циркадні ритми і порушувати сприйняття часу, повідомляють закордонні джерела.
 • 41% українців вважають себе здоровими - опитування

  9 Квітня
  41% українців вважають себе здоровими - опитування

  Київський Міжнародний інститут соціології провів дослідження самооцінки стану здоров'я українців, за результатами якого близько 41% українців називають своє здоров'я як мінімум хорошим.
 • В Україні відновлять інтернет-аптеки

  9 Квітня
  В Україні відновлять інтернет-аптеки

  У найближчому майбутньому українська влада має намір відмовитися від повної заборони продажу різноманітних ліків за допомогою замовлень через інтернет, повідомляє "Центр журналістських розслідувань" посилаючись на голову Державної служби країни з лікарських засобів Олексія Соловйова.
 • Корисні властивості видів капусти

  6 Квітня
  Корисні властивості видів капусти

  Якщо картопля називають другим хлібом, то капусту цілком можна назвати хлібом третім. По крайней мере, стіл неможливо уявити без королеви овочів: без борщу, без квашеної капустки, без голубців.
 • Сім міфів про рак грудей

  6 Квітня
  Сім міфів про рак грудей

  Рак молочної залози однієї з поширених жіночих захворювань, страх жінки позбутися грудей або як наслідок померти, не дозволяє багатьох стежити за своїм здоров’ям. Найчастіше перебільшення небезпеки захворювань молочних залоз, тільки зменшують кількість жінок відвідуваних регулярний огляд. Вчасно поставлений діагноз допоможе врятувати і груди і життя. Ось сім міфів про рак грудей, які зменшать ваші страхи і дадуть уявлення про реальну небезпеку.
 • Наслідки наявності пестицидів у продуктах харчування

  5 Квітня
  Наслідки наявності пестицидів у продуктах харчування

  Пестициди – це отруйні хімічні речовини (отрутохімікати), призначені для обробки сільськогосподарських насаджень. Застосовують пестициди в цілях захисту від комах – шкідників, різних хвороб культур, бур’янів і гризунів. Мета застосування отрутохімікатів у сільському господарстві, звичайно ж, збереження врожаю культурних рослин. Сьогодні не одне високопродуктивне сільське господарство не обходиться без застосування пестицидів – це факт.
 • Травми і хвороби при офісній роботі

  5 Квітня
  Травми і хвороби при офісній роботі

  Які ж бувають травми і хвороби при офісній роботі?Неймовірно, але факт: в офісі хронічні травми кисті досить поширені. Позначається тісне спілкування з комп’ютерною клавіатурою і мишкою. В одній тільки Великобританії такий діагноз щорічно ставиться 150 тисячам службовців. Підраховано, що пов’язані з ним виробничі втрати становлять близько мільярда фунтів, а найбільша компенсація, виплачена фірмою потерпілому, дорівнювала 250 тисячам фунтів.

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'style.php' (include_path='.:/usr/local/php5_3/lib/php') in /home/content/10/10156810/html/bitrix/footer.php on line 5