Untitled Document Untitled Document Untitled Document
13 Квітня

Гормональний фон жінок впливає на вибір професії - вчені

Гормональний фон жінок впливає на вибір професії - вчені

Психологи з Американського штату Пенсільванія впевнені, що до вибору професії жінок причетні їх статеві гормони, повідомляють іноземні ЗМІ.

Так, на думку фахівців, у жінок з вродженою надниркової гіперплазією більше розвинені "чоловічі інтереси". Справа в тому, що при даному синдромі змінюється процес секреції наднирковиками гормону кортизону, і внаслідок цього починається надлишкова секреція андрогенів - статевих гормонів чоловіків.

До таких висновків вчені прийшли внаслідок клінічних експериментів: жінки у яких був присутній даний синдром, обирали більш "чоловічі" професії.

На думку вчених, андрогени зумовлюють у людей схильність до професій, пов'язаних з точними науками. Це технології, створення сайтів, інжиніринг та математика.

Слід зазначити, що жінки без вродженої надниркової гіперплазії частіше вибирали роботу з людьми: лікарі, соціальні працівники або вчителі.

Джерело

ВКонтакт Facebook Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru


До переліку новин

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'style.php' (include_path='.:/usr/local/php5_3/lib/php') in /home/content/10/10156810/html/bitrix/footer.php on line 5