Untitled Document Untitled Document Untitled Document
16 Квітня

Кардіологи попереджають про небезпеку куріння кальяну

Кардіологи попереджають про небезпеку куріння кальяну

З того дня, як у Британії ввели заборону на куріння в громадських місцях, значно збільшилася кількість місць, які пропонують покурити кальян.

Незважаючи на те, що шкода кальяну ще повністю не вивчена, британські кардіологи стверджують, що година куріння кальяну дорівнює сотні викурених сигарет. Навіть просте перебування в приміщенні, де курять кальян, рівносильно 100-200 сигарет. Таким чином, кальян можна порівняти з внутрішньовенним введенням сигарет.

Власники закладів, що пропонують кальян, стверджують, що він не шкідливіший, ніж сигарети, та й до того ж люди не ходять курити кальян кожен день. Опитування відвідувачів подібних закладів показало, що 40% курців знають про шкоду кальяну, а от 9% чомусь вважають його нешкідливим.

Кардіологи радять тим, хто піклується про своє здоров'я, пройти кардіодіагностику і очищення організму, тому що накопичені отрути здатні руйнувати організм ще довгий час.

Джерело

ВКонтакт Facebook Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru


До переліку новин

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'style.php' (include_path='.:/usr/local/php5_3/lib/php') in /home/content/10/10156810/html/bitrix/footer.php on line 5