Untitled Document Untitled Document Untitled Document
17 Лютого

Лікарі створили препарат, що стирає погані спогади

Лікарі створили препарат, що стирає погані спогади

Фахівці з Канади створили медикаментозний препарат, вибірково коригуючий спогади людини. Розроблений вченими засіб дозволяє скоротити і навіть зовсім стерти негативні моменти в пам'яті, передають іноземні ЗМІ.

Вчені з університету Монреаля припустили, що основою для такої "таблетки щастя" повинен бути гормон стресу кортизол, і мали рацію. Кортизол дійсно впливає на інтенсивність спогадів про негативні події.

В ході експерименту фахівці розділили добровольців на 3 групи. Учасників попросили прочитати і запам'ятати у всіх деталях історії, складені з нейтральних і негативних моментів.

Потім піддослідним з 1-ї групи почали давати препарат метірапон, що знижує рівень кортизолу. 2-га група отримувала подвоєну дозу метірапона, а 3-тя - плацебо. Через 4 дні після початку прийому ліків вчені попросили всіх учасників експерименту розповісти прочитані недавно історії.

Випробовувані, що отримували подвійну дозу метірапона, не змогли пригадати негативні епізоди історій. Важливим є те, що нейтральні події залишилися в пам'яті досліджуваних повністю.

Джерело

ВКонтакт Facebook Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru


До переліку новин

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'style.php' (include_path='.:/usr/local/php5_3/lib/php') in /home/content/10/10156810/html/bitrix/footer.php on line 5