Untitled Document Untitled Document Untitled Document
2 Квітня

Попкорн корисніше овочів і фруктів

Попкорн корисніше овочів і фруктів
Як відомо, найбільш корисною їжею донедавна вважалися овочі і фрукти - завдяки значній кількості антиоксидантів, які захищають від раку та інших серйозних захворювань.

Проте нещодавно фахівці з'ясували, що попкорн містить набагато більше антиоксидантів (зокрема, поліфенолів).

З цієї точки зору попкорн випереджає за корисності овочі та фрукти, оскільки поліфеноли в першому перебувають у більшій концентрації, адже вони не розчинені водою. Цифри говорять самі за себе: середня порція фруктів містить у собі лише 160 міліграмів, у той час як той же обсяг попкорну - джерело приблизно 280-300 міліграмів поліфенолів.

За словами вчених, які подали свій звіт на зустрічі Американського хімічного товариства (Сан-Дієго), найкориснішим в попкорні є лушпиння. Саме в ньому досягається найвища концентрація клітковини і поліфенолів. Між тим, враховуючи калорійність готового попкорну, рекомендується готувати його самим, але на повітрі, а не на маслі або в мікрохвильовій печі.
ВКонтакт Facebook Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru


До переліку новин

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'style.php' (include_path='.:/usr/local/php5_3/lib/php') in /home/content/10/10156810/html/bitrix/footer.php on line 5