Untitled Document Untitled Document Untitled Document
24 Квітня

Цукрозамінники провокують утворення пухлин

Цукрозамінники провокують утворення пухлин
Будьте уважні до продуктів, якими ви вирішили замінити вживання в повсякденному житті цукру. Вчені з інституту Рамаццини в Болоньї прийшли до висновку, що замінники цукру можуть викликати розвиток раку різних органів.
Проведення серії експериментів на гризунах допомогло вченим визначити, що вживання штучних підсолоджувачів призводить до ракових пухлин, у той час як неухильно з кожним роком зростає кількість продуктів з цукрозамінники.

Автор дослідження доктор Морандо Соффритті стверджує, що від сукралози ризик розвитку раку зростає в два рази, особливо вона сильно вдарить по матці, яєчниках і сечовому міхурі.

У сукларозі міститься не просто сахароза, але і молекули хлору, у всіх мишей, які вживали в якості експерименту цей продукт, була виявлена лейкемія. Після тестів на схожих підсолоджувачах результат виявився аналогічним, крім того замінники викликають збільшення печінки.

Підсолоджуюча речовина ацесульфам калію з безалкогольних напоїв, жуєк і десертів також володіє подібним ефектом.

Якщо ви бажаєте вилучити цукор з свого організму, то краще зверніться до сухофруктів або меду, його природним замінникам.
ВКонтакт Facebook Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru


До переліку новин

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'style.php' (include_path='.:/usr/local/php5_3/lib/php') in /home/content/10/10156810/html/bitrix/footer.php on line 5