Untitled Document Untitled Document Untitled Document
15 Листопада

Українські роботодавці не піклуються про здоров'я своїх співробітників. результати опитування

Українські роботодавці не піклуються про здоров'я своїх співробітників. результати опитування

У той час, коли в Європі та Америці регулярні медогляди і страхування здоров'я - норма життя, в Україні більшість громадян і компаній продовжують діяти за принципом «поки грім не вдарить, мужик не перехреститься». Це підтверджують результати опитування, проведеного минулого тижня порталом rabota.ua. Аналітики порталу напередодні традиційних осінньо-зимових вірусних епідемій вирішили дізнатися, наскільки компанії піклуються про здоров'я своїх співробітників і наскільки самі працівники стежать за своїм імунітетом. 

Факти невтішні: у 61% випадків здоров'я українців підкошуються у зв'язку з поганою психологічною обстановкою в колективі, 40% українців нарікають на погане опалення офісів, а третина опитаних змушені робочий час проводити, сидячи в незручних кріслах і стільцях, що згодом позначається на поставі. Також третина українців відчуває погіршення зору у зв'язку з роботою за комп'ютерами.   

Також, за даними rabota.ua, у разі хвороби співробітника, оплачувану і офіційно оформлений відпустку пропонують лише 50% роботодавців. 18% українців змушені перебувати на робочому місці, незважаючи на погане самопочуття. А 15% працівників мають можливість виконувати свої обов'язки на дому в тому випадку, якщо їх самопочуття не дозволяє з'явитися на роботі. 

14% українців стверджують, що їх лікарняний не оплачується.

Украинские работодатели не заботятся о здоровье своих сотрудников. Результаты опроса.pngПри цьому повідомляють, що майже 50% українців звертаються до лікаря тільки в разі крайньої необхідності, тобто щорічні та більш часті медогляди в їхній практиці не трапляються. Лише кожен п'ятий українець раз на рік відвідує лікарів з метою профілактики захворювань, 16% українців, за даними опитування, проходять медогляд раз на кілька років.

Украинские работодатели не заботятся о здоровье своих сотрудников. Результаты опросаf.pngПереважна кількість респондентів (83%) не страхує своє життя або здоров'я, і ​​тільки в 12% випадків медична страховка має місце бути. Приємно відзначити, що в цих 12-ти відсотках випадків про здоров'я співробітників піклується роботодавець, забезпечуючи страховку. Лише 5% наших співвітчизників обзавелися медичною страховкою за власною ініціативою. 

Тим часом, робота найбезпосереднішим чином позначається на нашому здоров'ї: більше половини респондентів постійно перебувають у стресовому стані, 44% менеджерів скаржаться на болі в спині й проблеми із хребтом, а 42% опитаних у зв'язку зі своєю роботою спостерігають погіршення зору.Кожен п'ятий працюючий українець нарікає на проблеми з шлунком / травним трактом, головні болі або зайва вага. 

Украинские работодатели не заботятся о здоровье своих сотрудников. Результаты опросаfrgr.png
Портал rabota.ua з'ясував також, як все-таки українці нівелюють вплив негативних факторів роботи на своє здоров'я. З'ясувалося, що 70% респондентів просто намагаються висипатися, 69% - зміцнюють імунітет вітамінами і імуностимуляторами. 57% справедливо вважають, що запорука здоров'я - це регулярні заняття спортом, стільки ж українців роблять ставку на правильне і повноцінне харчування.

Украинские работодатели не заботятся о здоровье своих сотрудников. Результаты опросаrf.png


З боку роботодавця, 13% компаній, піклуючись про здоров'я своїх співробітників, забезпечують їх повноцінними обідами, 9% - вимагають регулярних медоглядів. А вигідні умови на оздоровчі поїздки і абонементи на заняття спортом пропонуються в 9% і 8% роботодавців відповідно.
Дане дослідження було проведено порталом rabota.ua. Вибірка склала 1260 респондентів з усієї України, на основі бази користувачів порталу rabota.ua.


ВКонтакт Facebook Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru


До переліку новин

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'style.php' (include_path='.:/usr/local/php5_3/lib/php') in /home/content/10/10156810/html/bitrix/footer.php on line 5